Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Yatta.pl

« Powrót do archiwum

Redaktor poszukiwany!

Data: 2011-05-29 21:39:56

Redakcja serwisu Tanuki poszukuje osoby na stanowisko korektora w dziale Tanuki-Manga. Zadaniem korektora jest, jak nazwa wskazuje, korekta tekstów, której nie należy mylić z redakcją. Korektor otrzymuje tekst po redakcji i autoryzacji przez recenzenta, a jego zadaniem jest wyłapanie ewentualnych literówek i usterek technicznych oraz sprawdzenie i w razie potrzeby ujednolicenie pisowni nazw, tytułów i imion własnych.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka polskiego (z ortografią i interpunkcją na czele) i szanowanie zasad stylistycznych;
- cierpliwość do "dłubania" w tekstach i poprawiania np. nadmiarowych spacji;
- dyspozycyjność: zazwyczaj teksty do korekty trafiają z rozsądnym wyprzedzeniem, ale zdarzają się tzw. "priorytety" na wczoraj; średnio należy się liczyć przynajmniej z kilkoma tekstami (recenzje główne i recenzje tomików) w tygodniu;
- uchwytność: korektor nie musi być w sieci 24/7, jednakże musi w miarę sprawnie reagować na maile/inne próby kontakty i w razie potrzeby informować o nieobecności.

Co oferujemy:
- przynależność do redakcji największego polskiego serwisu o M&A;
- zdobycie autentycznego doświadczenia w pracy redakcyjnej - ponieważ Tanuki.pl jest zarejestrowanym przez BN czasopismem elektronicznym, współpracę z nami można z całą pewnością wykorzystać w CV;
- nasze nieocenione towarzystwo.

Czego nie oferujemy:
- pieniędzy: Tanuki.pl jest przedsięwzięciem całkowicie niekomercyjnym, a nikt z członków redakcji nie otrzymuje za swoją pracę wynagrodzenia.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do Avellany w dowolnej formie - mailem lub przez wiadomość prywatną. O zakończeniu rekrutacji powiadomimy w kolejnej wiadomości. Wszelkie pytania można zadawać w komentarzach - postaramy się na nie odpowiedzieć jak najszybciej.


 • rykHlglgqSUPnTAR : RywaoignTw : 2012-08-29 05:13:31
 • JPGR : escarpin louboutin pas cher : 2014-07-08 05:27:09

 • RywaoignTw : 2012-08-29 05:13:31
  rykHlglgqSUPnTAR

  Furralez? That's marvelously good to know.

 • escarpin louboutin pas cher : 2014-07-08 05:27:09
  JPGR

  Pour la plupart des femmes qu'ils aiment escarpin louboutin pas cher profondément. Si vous les portez pour avoir participé à toutes sortes de parties, vous vous sentirez à l'aise et fiers. Bien que les chaussures Christian Louboutin sont très élevés, mais ils sont très confortables et gorgeous.Undoubtly beaucoup de femmes sont folles de couleur magnifique de ces concepteur parfaite et belle apparence, Christian Louboutin sont toujours debout à l'avant de la mode mondiale.

  escarpin louboutin pas cher http://www.clairedargaud.com/escarpin-louboutin-pas-cher.html

Aby komentować musisz się zalogować