Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Yatta.pl

Komentarze

Diablo • Do "Rola recenzji - Prolog"

  Prawdopodobnie to kwestia dużej emocjonalności mojego tekstu, co kojarzyło ci się z kobietą:). Wpadkę wybaczam i dziękuję za komentarz;).

 • Do "Rola recenzji - Prolog"

  Nie do końca. Nie uważam się za tak dobrego recenzenta, żeby moje teksty miały mieć wartości sztuki samej w sobie i dorównywać opisywanym przeze mnie serią, ale znaleźć by można na Tanuku recenzje, w moim mniemaniu, lepsze lub choćby równie dobre jak serie którą opisują. Analogicznie dałoby się zapewne też znaleźć, niekoniecznie już na Tanuki, recenzje równie kiepskie jak opisywany przez nie produkt. A tym samym, jak napisałem w artykule, recenzja ma potencjał być tyle warta co rzecz którą opisuje. Ale jeszcze raz zaznaczam, że NIE mam tu na myśli swoich tekstów.

 • Do "Rola recenzji - Prolog"

  U podstaw tego tekstu leżała intencja, raz podniesienia morale nas, recenzentów, a dwa swego rodzaju próba zachęty do zajęcia się próbą recenzowania tych którzy jeszcze tego nigdy nie robili, choć być może faktycznie przesadziłem nieco z patosem, miało to być pierwotnie coś na wzór "pokrzepienia serc".

 • Na żadnym konwencie jak dotąd nie byłem, ale lubię czytać twoje relacje z nich. Zawsze może się człowiek ubawić.

 • Relacja, jak na mój gust, jak najbardziej poprawna, więc "spóźnienie" jakoś szczególnie bolesne dla mnie nie jest, zwłaszcza, że dobrze umotywowane.

 • W mojej ocenie zakup "Widmowego pocisku" jest jak najbardziej uzasadniony. Jeśli podobały wam się Tomy 1-4, to ten również powinien przypaść wam do gustu. Faktem jest, że jego klimat różni się od dotychczasowej fantastyczno-rycersko-wróżkowej otoczki, ale najważniejsze elementy powieść pozostały w sumie bez zmian.