Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Otaku.pl

Profil Użytkownika

HitoKirai

Witaj u Hito!

Hito zakochała się w anime już prawie 9 lat temu! Wciąż pamięta jak się czuła, kiedy oglądała anime ze świadomością, że to jest „ANIME” nie bajka z Jetix'a, ani RTL 7, a Japońskie Anime! Hito była wtedy podekscytowana, jakby otworzyły jej się oczy i czuła się jak odkrywca zwiedzający świat! To były wspaniałe czasy, w których nie brakło jej anime z każdej tematyki, oglądała tylko zakończone anime i nie znała terminu „czekać co tydzień na nowy odcinek” to taki druzgocący termin…

Kiedy Hito zaczęła poznawać inne gatunki niż romanse i przygodowe od których zaczęła, znowu czuła, że jej świat się poszerzył. Kiedy już obejrzała co mogła, zaczęły interesować ją niezakończone serie. Wtedy Hito poznała wyżej wspomniany termin. Był on druzgocący, ale również ekscytujący, czasem zdarzało się, że Hito żyła cały tydzień, tylko po to by ujrzeć kolejny odcinek anime, które lubi!

Teraz Hito może wydawać się oschła, widziała już dużo i stała się bardziej wymagająca, nie chłonie już wszystkiego jak kiedyś, ale Hito nadal poszerza swoje horyzonty. Teraz Hito lubi Anime, Mangi, Novelki i Gry RPG TPP w świecie fantasy z magią i mieczami. Zanim Hito poznała anime, czytała mnóstwo książek fantastycznych, czy to o wampirach, czy smokach, historie, które nie mogły się zdarzyć w rzeczywistości były dla niej bardzo wciągające. Nadal je lubi, ale nauczyła się doceniać też rzeczywistą siłę bohaterów w realnym świecie, okruchy życia np. ale z ciekawą historią, lub czymś innym co przyciągnie jej uwagę.

Oto ulubione anime Hito z każdego gatunku na Tanuki i gatunek pod które ono podlega:
Dramat: Charlotte (Dramat, Komedia)
Fantasy: Akatsuki no Yona (Fantasy, Przygodowe, Romans)
Horror: Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (Dramat, Horror, Sci­‑fi)
Komedia: Servant x Service (Komedia, Okruchy życia)
Kryminały/Zagadki/Tajemnice: Death Note (Horror, K/Z/T)
Okruchy Życia: Seria Natsume Yuujinchou (Okruchy Życia)
Przygodowe: Akatsuki no Yona (Fantasy, Przygodowe, Romans)
Romans: Soredemo Sekai Wa Utskushii (Fantasy, Przygodowe, Romans)
Satyra/Parodia: Saiki Kusuo no Psi Nan (Komedia, Okruchy życia, S/P)
Sci­‑fi: Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (Dramat, Horror, Sci­‑fi)
Sensacja: Black Lagoon (Sensacja)
Sportowe: Haikyuu (Komedia, Sportowe)
Sztuki Walki: Shijou Saikyou no Deshi Ken'ichi (Komedia, Sztuki Walki)
Wojskowe: Fullmetal Alchemist (Przygodowe, Wojskowe/Wojenne)

Kilka lubianych przez Hito cytatów:
„To już nie jest Pies, to tylko mięso w jego kształcie”

„Zrób to jeszcze raz, a nawet nie zauważysz, kiedy zrobię ci kolejną dziurę w tyłku”

"- Jakoś nie mogę znaleźć końca jego bandaży…
- Co ty robisz, nie możesz mu ściągnąć bandaży, było to nawet napisane w liście od taty!
- Tak, ale po prostu bardzo mnie ciekawiło co jest w środku…
- Tazuki, wiesz, pomyślałem sobie, że może bandaże są dla Mii­‑kuna jak skóra dla człowieka. Myślisz, że co wychodzi z człowieka jak się go oskóruje..? Nadal chcesz to zobaczyć?
- Przepraszam…”

„Kashiwagii, Mii­‑kun jest taki słodki, że nawet nie pomyślałem o tym, żeby się z nim podroczyć… Czy coś jest ze mną nie tak?”

„Ale kto by pomyślał, że typ Saikiego to ktoś z zasadami, których się trzyma… To przecież kompletnie ja… Ah, nie muszę niczego pośpieszać, to tylko kwestia czasu, kiedy się we mnie zakocha.
 – Oh!”

Avatar Hito: Scena w której Teruhashi Kokomi z anime „Saiki Kusuo no Psi nan” w drugim sezonie i w 17 odcinku obejrzała się w stronę Saikiego po tym jak usłyszała od niego O­‑fu!
Miniaturka: Fajna ekspresja na twarzy Saikiego, pierwsza któa pojawia się w tym samym odcinku w endingu jako pierwsza. Tło zmieniłam na jasno­‑różowe w paintcie.

To na razie tyle! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Hito, nie krępuj się i pytaj!

Ps: Tak naprawdę to
nie piszę o sobie w trzeciej osobie :D

Aktywność
Napisanych utworów:1
Napisanych rozdziałów:1
Napisanych komentarzy:0
Wystawionych ocen:1
Otrzymanych komentarzy:0
Uzyskanych ocen:1

Najnowsze utwory:

Tytuł Roz. Seria Oc.
dozwolone od 18 latMuls
Autor:HitoKirai
Dodano:2018-04-07
Ocena:10
Serie:Twórczość własna
Gatunki:Fantasy, Romans
Uwagi:Utwór niedokończony, Przemoc, Erotyka
Opis:Mai jest szesnastoletnią mieszkanką slumsów i służy zarządcy tej dzielnicy od najmłodszych lat, bynajmniej nie z własnej woli a w celu zapewnienia ochrony swojej rodzinie. Lord Casimir jest okrutnym człowiekiem, który odebrał jej dzieciństwo. Mai nienawidzi swojego Pana i wyczekuje dnia, w którym ktoś wyda sprawiedliwy wyrok za jego zbrodnie. Co się stanie, gdy istnienie Casimira zagrozi jej starszej siostrze? I do kogo należą te dwanaście głosów? Choć nie może użyć magii do póki jej Pan żyje, co ma zrobić, by obronić swoją rodzinę? Czy skryte marzenie Mai, stać się magiem i Panią własnego losu spełni się, gdy pozna Blaise'a, jednego z pracowników w Akademi Sztuk Magicznych? Przekonajcie się sami :)
Twórczość własna 10

Zobacz Wszystkie