Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Inuki - sklep z mangą i anime

Komentarze

Teoria Chaosu

14. Umowa krwi

Pokaż komentarze dla:

 • Dodaj komentarz
 • Powrót do opowiadania


 • Rinsey : 2017-03-01 22:17:11
  Jeeeej!

  Wooow! Ale fajne rzeczy się dzieją :D Akcja pięknie idzie do przodu, główne linie fabularne wyraźnie zaznaczone, chociaż w tle wciąż unosi się mgła tajemnicy i wątpliwości. Ładnie, bardzo ładnie! Bardzo lubię Twoich oryginalnych bohaterów, z Nirali na czele. Język jak zawsze plastyczny i barwny, przez co bardzo przyjemnie się czyta.

  Do tego dorzucę kilka subiektywnych uwag. Jako maniak LZ, jak zawsze jestem wyczulona na ich interakcję i naprawdę jestem bardzo, ale bardzo usatysfakcjonowana ich relacją ^.^ Z drugiej strony, wciąż nawet w tym opowiadaniu, które jest od początku ZA, widziałabym Zela z kimś silniejszym psychicznie... Wiem, że tutaj bidna Amelka naprawdę wiele przeszła, ale czytając ponowne wątpliwości Zela co do własnej wartości, raz jeszcze doszłam do wniosku, że widziałabym go z kimś, kto Fire Ballami by mu takie myśli wypalił z głowy. Ale tym się absolutnie nie przejmuj, jak najbardziej szanuję ZA w Twoim wykonaniu :), to tylko mój gupi mózg na głodzie fików z LZ ;)

  Podsumowując, czyta się jak zawsze z czystą przyjemnością i czekam na więcej ;)

 • Riley : 2017-03-08 22:31:50
  Klasyczne pary <3

  A ja pozostanę wierną miłośniczką klasycznych układów L/G Z/A F/X przy czym ten ostatni kocham najbardziej (czy kogoś to dziwi?)

  Twój fic to uzupełnienie pustki w opowiadaniach o Zelgadisie i Amelii - dobre uzupełnienie.

  Jednym słowem - chcemy więcej !

 • erravi : 2017-03-13 14:36:40
  Dziękuje!

  Bardzo dziękuje za miłe słowa! :)

  @Riley: Też zawsze byłam fanką klastycznych par. Wydaje mi się, że to właśnie cały urok Slayerów, że dobrano do siebie na pozór tak niepasujące postacie. Nigdy nie przekonywał mnie układ L/Z chociaż wydają się oni bardziej... podobni? Cieszę się, że chociaż w malutkiej części mogę uzupełnić fandom moją wizją Z/A. :)

  @Rinsey: Haha, dziękuje Rin. :D Staram się, żeby Zel i Lina pozostawali w dobrej przyjaźni i zaufaniu wobec siebie. Kiedyś ktoś zarzucił mi, że są dla siebie za bardzo zgryźliwi i od tamtej pory pilnuje tego jak ognia, a przynajmniej się staram. :) Nirali jest także jedną z moich ulubionych postaci, a wiele jeszcze mam dla jej roli przygotowane, mam nadzieje, że dotrwasz do tej kontynuacji. ;) Z drugiej strony przyznaje, że wpadłam trochę w pułapkę zbyt dużej ilości bohaterów, przez co nieraz ciężko dać im jakieś konkretne zadania...

  Na pocieszenie zdradzę, że Zel i Amelia bardzo zmienią się w dalszej części opowiadania. No przynajmniej Amelia bardzo się zmieni. :D Co do Zela, powiem szczerze, że lubię go takiego. Wydaje mi się, że jest to postać, która dźwiga ciężkie brzmienie i jednocześnie chce uchronić swoich bliskich. Chociaż pewnie masz racje i przeginam z jego użalaniem się, postaram się to wziąć na tapetę. :D

 • Rinsey : 2017-03-26 12:45:41

  Złośliwości wymieniane przez Linę i Zela to połowa ich uroku ^^ Chociaż niektórym zdarza się z tym trochę przesadzić, przez co czytelnik może odczytać ich relację jako pozbawioną wzajemnego szacunku, co jest ja najbardziej nieprawdziwe. A ich przyjaźń właśnie na tym wzajemnym szacunku się opiera. U Ciebie ta granica absolutnie nie została przekroczona, przez co tak miło mi się czyta ten wątek :)

  Jak Slayersi mi do tego czasu nie przeszli, na pewno dotrwam do kontynuacji, na którą będę dzielnie czekać ;)

Aby komentować musisz się zalogować