Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Otaku.pl

Profil Użytkownika

Dantezo

Kim jestem? Skąd się urwałem? Nie wiem, ale czasami (nawet częściej) otaczający mnie świat, nastawiony jedynie na rosnący konsumpcjonizm i szaleńczą pogoń za pieniądzem mnie przeraża, boli i doskwiera. Brak w nim wielkich czynów, odwagi i honoru, niegdyś tak cennych wartości. Obecnie ludzie szukają szybszej i łatwiejszej drogi do upragnionych celów, nie są już zdolni do poświęceń – wręcz przeciwnie – ich narzędziami stało się kłamstwo, obłuda i wieczne machlojki, czego doskonałym przykładem są znane twarze z telewizji i cyrku z ul. Wiejskiej w Warszawie. Żałuję, że nie żyję w czasach, kiedy okrzyk „Na koń!” był zapowiedzią wspaniałej podróży i przygody, a adrenalinę dostarczał szczęk żelaza a nie tanie dopalacze.
Dlatego lubię schować się w klatce własnych pogmatwanych myśli, czasami przelać swoje troski na papier, bo to pomaga i daje mi wrażenie, że robię coś, co nie każdy potrafi – nawet jeśli widać w tym znikomy sens na tle otaczającej mnie beznadziei.
Co lubię? Poczytać fantasy, popisać, pooglądać anime a ostatnio także coś porysować więc zapraszam:
[link].
Zacząłem się w to bawić pod koniec kwietnia 2012 roku, no i tak trochę mnie wciągnęło, więc od czasu do czasu przysiadam przy biurku i wytężam siły nad kolejnymi pracami.
Pozdrawiam,

Dante

Aktywność
Napisanych utworów:2
Napisanych rozdziałów:5
Napisanych komentarzy:2
Wystawionych ocen:0
Otrzymanych komentarzy:11
Uzyskanych ocen:13

Najnowsze utwory:

Tytuł Roz. Seria Oc.
dozwolone od 18 latZombie Totalna Apokalipsa Zagłady
Autor:Dantezo
Dodano:2014-04-14
Ocena:7.25
Serie:ZTAZ, Twórczość własna
Gatunki:Akcja, Horror, Parodia
Uwagi:Self Insertion, Alternatywna rzeczywistość, Przemoc, Wulgaryzmy
Opis:Apokaliptyczne opowiadanie, okraszone szczególnym rodzajem humoru, zaczerpniętym prosto ze studenckiego życia. Opis przygód pary Dante - Tom, łącząca w sobie elementy grozy, parodii i survivalu. Polecam wszystkim fanom tematyki zombie apokalipsy, a także znudzonym osobom, które potrzebują mocnego kopa na resztę dnia. Pozdrawiam!
4 Różne 7.25
uwaga!Mgły Aionii. Tajemniczy Dziennik: Zwierciadło Dusz.
Autor:Dantezo
Dodano:2012-07-24
Ocena:6
Serie:Twórczość własna
Gatunki:Akcja, Fantasy, Mistyka, Przygodowe
Uwagi:Przemoc
Opis:Jedno z pierwszych opowiadań, ujęte w formie dziennika z podróży. Poboczna historia ze świata Aionii, opisywanego aktualnie przeze mnie w innym 'dziele'. Opowiada o podróży Gändara Armstronga w Nieznane, na poszukiwanie legendarnej wyspy Khenadras, kryjącej w sobie odwieczny sekret, który nie może ujrzeć światła dziennego. Główny bohater nieświadomie zostaje wciągnięty w starożytny konflikt. Jak to się kończy? Przeczytaj to się dowiesz.
Twórczość własna 6

Zobacz Wszystkie