Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Otaku.pl

Komentarze

Mgły Aionii. Tajemniczy Dziennik: Zwierciadło Dusz.

 • Dodaj komentarz
 • Powrót do opowiadania


 • moshi_moshi : 2012-07-28 17:27:40

  Interesująca forma, ale treść już nie do końca. Trochę zbyt dużo wydarzeń, jak na tak krótkie opowiadanie i łatwo jest się pogubić w dużej ilości nazw, miejsc, legend. Początek jest ciekawy i zaostrza apetyt, ale zawartość księgi dla mnie była znacznie mniejszą rewelacją, niż dla jej czytelnika z opowiadania. Czegoś zabrakło - może opis wojny był zbyt tendencyjny, może bohaterowi brakuje charyzmy, ewentualnie treść dziennika nabiera więcej sensu jeśli zna się właściwą historię? Trudno mi powiedzieć. Chociaż autor potrafi pisać, opowiadanie nieco mnie zawiodło.

 • Dantezo : 2012-07-29 16:34:56

  Dzięki za komentarz, zgadzam się z Twoją wypowiedzią i już tłumaczę - przyczyną takiego a nie innego kształtu tego tekstu, zarówno formy jak i fabuły jest to, że został napisany przeszło dwa lata temu i jest to jeden z pierwszych moich tekstów (nie będę ukrywał, że na tle innych nie błyszczy). Celowo nie zmieniłem od tego czasu nic, ze względu na to, żeby móc obserwować zmiany jakie zachodzą w tej wesołej twórczości. Swoją drogą dziękuję za zainteresowanie, pozdrawiam.

 • moshi_moshi : 2012-07-29 23:18:53

  Dziękuję za wytłumaczenie, zresztą całkiem sensowne, bo Twój tekst o zombie jest naprawdę świetny, więc widać, że te dwa lata doświadczenia swoje zrobiły. Nic, pozostaje mi czekać na nowsze dzieła. :)

Aby komentować musisz się zalogować