Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Yatta.pl

Komentarze

Days of Destroyer

I. Nowy początek. Koszmary senne kryją w sobie wiele cennych informacji(zwłaszcza w kiepskich fikach takich jak ten)

Pokaż komentarze dla:

 • Dodaj komentarz
 • Powrót do opowiadania


 • lina6 : 2009-08-14 00:04:46
  Prośba tylko taka

  Witam,

  postanowiłam pomimo dawien dawna wygasłego już zainteresowania tematyką m&a skierować do Ciebie skromną prośbę odnośnie fanfika Days of Destroyer, który szczerze powiedziawszy mile mnie zaskoczył. Wprawdzie Slayers rozpatruję obecnie jedynie pod względem sentymentalnym - jednak Twoja praca zaciekawiła mnie tak bardzo, iż jej niedokończenie wyprowadziło mnie nieco z równowagi :) zaryzykowałabym stwierdzenie, że jak dotąd jest to najlepszy polski fanfik jaki udało mi się przeczytać. Humor nie jest płytki i nie bazuje na mordobiciu i cycochwalstwie - autentycznie momentami śmiałam się na głos! Postacie nie są wypaczone, Xellos pomimo podarowanych mu emocji nie zamienił się w ciepłą kluchę, Filia zaś nie jest przesadnie infantylna - zaś relacja jaka zostaje wytworzona między nimi ma swoje podstawy przyczyny i skutki. Brawo! To rzadko zdarza się w fanfikach osiągnąć.

  Tym też motywuję swoją prośbę - jeśli dobrze zrozumiałam jest to poprawiona (ale niedokończona :/) wersja Twojego starego fanfika - mogłabym się więc zwrócić do Ciebie o podesłanie tej bardziej wiekowej na mojego maila? Byłabym niesamowicie wdzięczna :)

  Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie bla bla

  Pozdrawiam ;)

  ymm@vp.pl

 • Socki : 2009-08-21 01:47:56
  Dobra...spoko...ale nie wiem czy dasz radę.

  Ah te sentymenty...właśnie dlatego poprawiam tego fica. I będę go wklejała dalej, po prostu byłam na wakacjach i nie miałam dostępu do neta.

  Mogę ci wysłać starą wersję, nie wiele się różni ale jest niechlujna i trochę tak głupio...myślę że do grudnia jakoś uda mi się poprawić tych 30 rozdziałów co zostały XD

 • Orihimcia : 2014-09-07 14:49:37

  Przepraszam, niechcący dalam 1 ^^"

Aby komentować musisz się zalogować