Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Otaku.pl

Komentarze

Ludzie

 • Dodaj komentarz
 • Powrót do opowiadania


 • Atsuko : 2013-12-16 19:02:57
  pierwsza

  Jako pierwsza komentująca powinnam zacząć od wymienienia plusów.

  Pierwszym plusem jest to, że to nie jest slash. Drugim jest obecność Hanji. E... Kiedy tak patrzę na to po napisaniu, nie brzmi to zbyt przekonująco, ale uwierz mi, że poszukiwania ciekawych fanficków, które nie byłyby slashem skończyły się wielkim niepowodzeniem. Widzę, że tekst odnosi się do rozdziału 51 i rzeczywiście Levi sprawiał tam wrażenie człowieka w depresji. Zakładając, że nikt zwiadowców nie przygotowywał do walki z innymi ludźmi mogli mieć pewne dylematy moralne. Więc tekst jest logiczny.

  Teraz się przyczepie czegoś co bardzo mi się nie podobało.

  "3DMG" taki skrót byłby wybaczony tylko, jeśli byłby to przytoczony napis albo coś w tym stylu. W kontekście, w którym pojawił się w tekście powinna zostać użyta normalna nazwa "Sprzęt do trójwymiarowego manewru", albo w ogóle zastąpione słowem "broń" albo czymś w tym stylu. Poza tym nie zauważyłam rażących błędów (chociaż interpunkcja i ortografia nigdy nie były moimi mocnymi stronami). Życzę weny i chętnie przejrzę następne Twoje dzieła.

 • Domi-kun : 2013-12-16 23:21:16

  w momencie, gdy samy jesteśmy dla siebie

  Chyba powinno być "sami".

 • aune : 2013-12-17 13:36:47
  :)

  Zapowiada się ciekawie. Mam nadzieje, że zaplanowałaś dużo rozdziałów.

 • Atsuko : 2013-12-17 16:00:27
  .

  Jeszcze jedna uwaga: Skrzypienie nie jest przypadkiem cechę niestabilnych krzeseł?

 • Rinsey : 2013-12-17 19:07:05

  Dziękuję za uwagi :) Określenia 3DMG faktycznie nie do końca pasuje do polskiego fanfika, więc się z niego wycofałam. Zrobiłam mini korektę, ale jak coś ktoś jeszcze wyłapie, będę wdzięczna za powiadomienie :) Nie jestem z zawodu polonistką, ale wydaje mi się, że fotele chyba też mogą skrzypieć... Więc tego akurat nie zmieniałam, ale dzięki za tak wnikliwe czytanie tego krótkiego tekstu :)

  Co do kolejnych rozdziałów... To w zasadzie miał być one-shot. W tematyce fanfików Shingeki no Kyojin czuję się jeszcze niepewnie, chociaż chodzi po głowie kolejna mini-opowiastka. Bardzo nieśmiało myślałam o napisaniu serii one-shotów, ale to wszystko to takie wstępne plany :)

 • Yumi Mizuno : 2014-01-31 18:51:21
  Czyta się

  Już po przeczytaniu kilku zdań wiedziałam, że spodoba mi się Twój styl pisania. Szkoda, że większość FF masz o Magicznych Wojownikach.

  "- Wyruszam jutro rano o świcie."

  Wystarczyłoby "Wyruszam jutro z rana" albo "Wyruszam o świcie". Trzy informacje "jutro" "rano" oraz "o świcie" trochę się gryzą. To tak, jak gdybyś pisała, że coś jest w kształcie kuli, okrągłe i nie ma kantów.

  Poza tym nie widzę żadnych błędów. Naprawdę bardzo spodobał mi się nie tylko krótki FF, ale i wątek Zoe i Leviego, bo sama za tą dwójką przepadam ^^ Lecz to nie wszystko. Dobrze oddane i charaktery i emocje. Naprawdę podoba mi się.

 • Rinsey : 2014-02-13 20:08:28

  Dopiero, jak przeczytałam Twój komentarz, doszła do mnie niezdarność tego zdania. Dzięki za wyłapanie, zaraz poprawię ;) Bardzo mnie też cieszy Twój pozytywny odbiór. No i też miło słyszeć, że nie ja jedna lubię L/H ;) Dziękuję za tak miłe słowa :)

Aby komentować musisz się zalogować