Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Studio JG

Komentarze

Asassin

Assasin

Pokaż komentarze dla:

 • Dodaj komentarz
 • Powrót do opowiadania


 • chise : 2006-10-28 23:52:09
  Niby nie tak źle, ale...

  Za-koń-cze-nie. Znowu niczym nie wytłumaczalny patos, który psuje momentami całkiem pozytywne wrażenie z całości.

  Kompletnie niewiarygodny główny bohater, super-hero rozwalający przeciwników ze skutecznością godną gier komputerowych, kierujący się niezrozumiałymi motywami i ni z gruchy ni z pietruchy "zakochujący się" w wampirzycy, chyba tylko na złość całej reszcie. Nie mówiąc już o tym, że o ile nie przekonują mnie zwykle super-bohaterowie, to już tym bardziej nie trafiają do mnie super-dzieciaki, trudno, awersję mam.

  Czyta się bez większych zgrzytów, ale i bez większych zachwytów.

  Plus za świat przedstawiony, a raczej jego fragment- zwalczające się w metropolii gangi + na dodatek jakaś sekta całkiem nieźle ze sobą współgrają.

 • Ayame_11 : 2012-12-28 10:51:55

  Nie wiem, czy zadowoli cię mój komentarz, ale walnę prosto z mostu. Odechciało mi się czytać po paru zdaniach, jednak ja jestem taka ze wszystko czytam do konca . Stanowczo za duzo wielokropków i w jednym fragmencie za duzo cyfer:

  Pierwsze zdanie: 3 strzały.

  Drugie zdanie: do 2-óch przeciwników.

  Kolejne zdanie: 2 kroki.

  Według mnie, drogi Autorze, powinieneś przeczytac swoj tekst nawet trzydziesci razy, aby upewnić się, czy oby na pewno nie ma żadnych błędów.

  Powinieneś przeczytać komentarze Czytelników, analizować, co jest nie tak w twoim tekście, i następnym razem zwracać uwagę na błędy, nawet te drobne. Wiem, że nie jest łatwo czytać krytykujące komentarze. Sama zbyt pięknie nie pisze, staram się uczyć na błędach własnych i innych i myślę, że ty też powinieneś.

  Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Aby komentować musisz się zalogować