Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Inuki - sklep z mangą i anime

Komentarze

Nimleth i Gharr

 • Dodaj komentarz
 • Powrót do opowiadania


 • Eliziel : 2007-09-17 17:39:14
  Mam nadzieję, że jeszcze napiszesz coś takiego

  Krasnolud i elfka - tego jeszcze nie było. Dobry pomysł, bardzo mi się podoba, oceniam na 10! ;))

 • Grisznak : 2007-09-29 18:13:15
  ...

  W klimacie bliskie tolkienowskim historiom, aczkolwiek chwilami ciut kiczowate - choć to może zrzucić na karb konwencji. Generalnie jednak niezłe.

  Jedyne, do czego bym się doczepił to odmiana słowa "ork". Tych "orków a nie "ork".

 • Tetley : 2008-01-28 23:11:29
  Niecodziennie

  Przyznam szczerze, ż epo raz pierwszy z czymś takim się spotykam. Z reguły nie czytuję ficów LOTR ale tym razem coś mnie podkusiło- i dobrze :D Doskonale naśladujesz Tolkienowski styl i chociaż temat mało prawdopodobny, to przecież jest to fanfikcja. Ja stawiam 10 :D

 • Konstal : 2009-01-31 01:33:34
  Średnie.

  Okres, w jakim zostało umieszczone to opowiadanie u Tolkiena nie istniał. Kidy Galadriela i Celeborn przenieśli się do Lorien (tysiące lat po upadku królestwa Thingola) to Morgoth (nie Morghot jak jest w opowiadaniu) już dawno leżał i kwiczał skuty za bramą świata. Nie zgodzę się też z tym że ów opowiadanie jest napisane w Tolkienowskim stylu. Razi zaburzona hierarchiczność wśród poszczególnych ras, którą Mistrz tak eksponował na każdym kroku. Elfy są jakieś takie mało elfie, krasnoludy muminkowate i za mało butne. Historia strasznie płytka, błacha i średnio ciekawa (kopiuj wklej romans Berena i Luthien). Niemniej chęci były dobre i to sobie cenię. Opowiadanie oceniam na 5/10.

 • wuzetem : 2010-11-18 19:14:20
  co powiedzieć?

  wszystko pięknie, tylko krasnolud za uprzejmy a ta panna się coś za łatwo dała. i ostatnia wypowiedź.. zepsuła szczątki nastroju który zaczął się tworzyć. zaczął, bo to w sumie za krótkie. jak sprawozdanie. a błędy wymienione przez konstala nie powinny się pojawić. 3/10.

Aby komentować musisz się zalogować