Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Yatta.pl

Komentarze

Istota Ocalenia

Tajemnica smoczej mocy

Pokaż komentarze dla:

 • Dodaj komentarz
 • Powrót do opowiadania


 • IKa : 2007-07-17 21:51:33
  Interpunkcja

  Uwaga techniczna:

  Kuleje interpunkcja - po i przed myślnikami zawsze stawiamy spację. Spację stawiamy także po przecinku, kropce oraz po innych znakach przestankowych.

  W języku polskim, żeby położyć większy/wyraźniejszy nacisk na tekst, używa się "trzech" wykrzykników/pytajników, a nie dziesięciu. Ale używa się tego tylko w ekstremalnych sytuacjach, zwykle jeden wykrzyknik wystarcza.

  W języku polskim NIE ma czegoś takiego jak cztero-, pięcio-, sześciokropek. Jest wielokropek składający się z trzech kropek (po którym także, nota bene, powinna być pauza).

  W języku polskim i na Czytelni nie stosujemy emotikonów (uśmieszków).

  Proszę zedytować swoje fanfiki.

  Co do treści:

  Odcinki są zbyt krótkie, żeby z nich wynikało cokolwiek. Sugerowałabym połączyć to co jest w jeden dłuższy i zastanowić się nad kompozycją, fabułą i przesłaniem utworu, ponieważ w tej chwili mamy króciutkie urywki czegoś, co jest nie wiadomo czym - tzw. kwitek z pralni.

 • Henry Springer : 2007-07-18 13:17:27
  Krytyki ciąg dalszy...

  Skoro jesteśmy przy krytyce, to i ja dorzuciłbym swoje 3 grosze... Drażniło mnie lekko zmienianie stylu wypowiedzi postaci - raz mówią one w stylu wysokim ("panno Amelio"), by zaraz potem wypowiadać się mową BARDZO potoczną ("przepowiedni nie można tak se wypowiedzieć") Odcinki są faktycznie za krótkie i za mało treściwe, żeby cokolwiek z nich wynikało - po prostu nie wciąga fabularnie.

  Liczę, że opowiadanie się jeszcze rozkręci!

Aby komentować musisz się zalogować