Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Inuki - sklep z mangą i anime

Komentarze

Tańce ptaków

 • Dodaj komentarz
 • Powrót do opowiadania


 • Michiszisa : 2011-07-28 19:42:45

  bardzo mi się podobało

 • Lyneel : 2011-07-29 08:22:21

  bardzo się cieszę ^^ dzięki za przeczytanie !

 • EvelynTemptation : 2011-08-13 02:52:43

  Pzeuroczy i pełen gracji tekst ;) Króciutki, ale to fajnie, bo im mniej tekstu, człowiek dłużej nad nim rozmyśla ;p (Chociaż cholera wie... Ja przynajmniej tak mam XD)

  I dla mnie jedna z najważniejszych rzeczy, na które zwracam uwagę: Satysfakcja. Choć tak mało tekstu, nie poczułam niedosytu ;)

 • Lyneel : 2011-08-14 17:53:10
  do EvelynTemptation

  ojej, dziękuję ;* teraz będę cieszyć się jak głupia ^^ masz rację, a przynajmniej ja mam podobnie - krótkie teksy jakoś na dłużej odkładają się w podświadomości. Poza tym zwykle czyta się je ciągiem, bez przerw na herbatę czy inny tytuł o odmiennej atmosferze, więc wrażenie się nie rozmywa.

  no i jeszcze słówko. choć po swoim tekście wrażeń pozytywnych nie miałam zbyt wielu [wiesz, po tylu godzinach poprawiania autor kręci nosem ;) ], to super, że Tobie się podobało ^^ a co do satysfakcji... To ogromny komplement, więc jeszcze raz dziękuję :*

 • EvelynTemptation : 2011-08-15 00:09:53

  Napisz coś jeszcze, bo bym sobie poczytała XD

  Krótkie teksty mają to do siebie, że autor albo upycha zbyt dużo informacji (nie umie się rozpisywać, co wiąże się ze zbyt małym zasobem słów), albo pisze dużo, ale mało informacji jest zawartych w tekście żeby coś porządnego z tego wyszło (tzw. lanie wody).

 • Lyneel : 2011-08-15 08:30:49
  do Evelyn Temptation

  masz rację, coś w tym jest ;) sama użeram się z podobnym problemem. gdy piszę dłuższe opowiadania, są długie zwykle nie dlatego, że takie stać się miały, ale dlatego, że wymknęły się spod kontroli XD wiesz, jak już przyjemnie się pisze i wpada w trakcie na "ciekawy" pomysł (który niekoniecznie musi coś wnosić... ;P )

  a kolejne opowiadanie właśnie się pokazało. ale od razu ostrzegam, że tego nie lubię najbardziej pod słońcem, jako że to pierwsze opowiadanie, jakie wyszło spod mojej ręki. Więc zaliczyło też najdłuższą historię poprawek ;] ale jeśli ten argument nie przeraża, zapraszam do lektury ^^

Aby komentować musisz się zalogować