Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Yatta.pl

Komentarze

Słodkich snów

 • Dodaj komentarz
 • Powrót do opowiadania


 • EvelynTemptation : 2012-02-28 01:17:01

  Choć nie miałam styczności z Get Backers, bardzo mi się podobało i nie odczułam jakiegoś szczególnego braku wiedzy związanym z nie obejrzeniem tego anime. Co prawda na pewno patrzę na bohaterów w zupełnie inny sposób, ale ogólny... przekaz zostaje ten sam, więc jest w porządku XD

  Bardzo często się zdarza, że kiedy autor opiera się na jakiejś danej serii, zapomina o wprowadzeniu czytelnika, który nie miał styczności ze światem, który opisuje, w najważniejsze zdarzenia, czy chociażby ogólny portret psychologiczny głównych bohaterów. Często więc pojawiają się postacie płytkie, bo to, co ważne zostaje poza opowiadaniem... Tutaj, co prawda nie mam żadnego porównania, bo nie oglądałam anime (choć może nawet lepiej dzięki temu odbieram psychikę Twoich bohaterów), nie mam wrażenia luki, łatwo ujrzeć osobowość, zażyłość między Ginjim i Banem, co oczywiście bardzo mocno wpływa na ogólny charakter i nastrój opowiadania. No i oczywiście dzięki wprowadzeniu ogólnego zarysu historii czy postaci z pierwowzoru, zadowoleni są nie tylko fani danej serii, ale też reszta czytelników, która nie musi czegoś specjalnie obejrzeć, żeby zrozumieć co się dzieje.

  W każdym razie, podoba mi się (Mimo Yaoi, za którymi niestety nie przepadam i nie, nie jestem też anty) i czekam na ciąg dalszy (jeśli oczywiście jest, bo widzę, że udało ci się stworzyć coś, co może zostać krótkim opowiadaniem, jak i dłuższą serią).

 • Ayanami : 2012-03-03 12:10:05

  Bardzo dziękuję za wyrażenie opinii na temat mojego małe tworu. Niestety nie planuję napisania ciągu dalszego. Czuję się pewniej gdy piszę tylko krótkie, jedno-rozdziałowe historie.

Aby komentować musisz się zalogować