Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Inuki - sklep z mangą i anime

Komentarze

Zniknięcie Edwarda Elrica

 • Dodaj komentarz
 • Powrót do opowiadania


 • Chinatsa : 2012-08-17 17:20:03
  Za jakiś czas

  Ciężej mi będzie oceniać o tyle, że kompletnie nie znam Fullmetal Alchemist, ale zabiorę się za to, kiedy minie mi niesmak po opisie.

  Adnotacja o 3 miejscu w konkursie automatycznie narzuca trochę wyższość opowiadania (czy słusznie, okaże się jak przeczytam) i nie jest zła, ale co najbardziej mnie zniesmaczyło to ostatnie zdanie:

  "Pewnie wygrało jakieś gejoyaoi czy coś w ten deseń."

  Odczuwam tu coś w rodzaju pogardy do danego gatunku i urażone ego. Osobiście mam gdzieś czy było to yaoi, yuri, hentai czy jakikolwiek inny gatunek. Skoro wygrało, to znaczy, że było najlepsze.

 • Slova : 2012-08-17 23:00:39

  Nie pogarda, akurat brakowało mi trzech części FMA do skompletowania całej serii, a za pierwsze miejsce można było wybrać trzy dowolne tomiki. I się kurna nie udało, cały misterny plan i opowiadanie pisane w niedzielę w dniu ostatecznego terminu oddawania prac, wysłane za dziesięć północ.

  No jak to się mogło nie udać, jeszcze taki świetny Deus Ex Machina w finale, jak można tego nie docenić?

 • Ariel-chan : 2012-08-18 15:36:18
  ;3

  To zabrzmiało jak "mój misternie knuty plan przejęcia władzy nad światem" wziął w łeb =_= xD Masz rację, Chinatsa, urażone ego jak nic (przy okazji, pisałam do Ciebie, Chinatsa, odezwij się tu xD), a przecież trzecie miejsce to też jest wielki sukces (w końcu niektórzy nie wygrali, nic, a można założyć, że też się starali, prawda?). Choć autor pewnie nie widzi powodu do dumy, ja pogratuluję trzeciego miejsca, tak na złość ;P

 • Slova : 2012-08-18 20:55:30

  Jeszcze raz - pisałem dla nagrody, nie dla potwierdzenia umiejętności czy coś.

Aby komentować musisz się zalogować