Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Otaku.pl

Komentarze

Nazeli • Do "Spotkanie w interesach - Rozdział 1"
  Interesujący pomysł, ale...

  Ładnie i wiarygodnie przedstawiłaś relacje Tatsumy i Shinsuke. Mogło z tego wyjść ciekawe opowiadanie, ale! Niestety, twój styl sprawia, że z trudem przebrnęłam przez tekst. Długie zdania, opisy, które choć przydatne, nie wypadły tak ciekawie... Moim zdaniem, podajesz zbyt wiele informacji. Jeśli uważasz, że są konieczne, popracuj nad sposobem ich przedstawiania. Zdanie liczące trzy linijki potrafi być czasem nie do przetrawienia. Moja rada: gdy napiszesz kolejną historię, w co nie wątpię, przeczytaj ją jeszcze raz, a najlepiej dwa, poskracaj niektóre zdania, przeczytaj całość po raz trzeci i poważnie zastanów się, czy zwykły śmiertelnik mojego pokroju będzie w stanie docenić urok twojego dzieła. Poza tym, mam nadzieję na kolejne opowiadania twojego autorstwa, więc życzę natchnienia.

 • Do "Death Note - child of BB - Ojciec i córka"
  BB

  Beyond Birthday to główny bohater light novel Anoter Note, opowiadającej o sprawie, którą w przeszłości prowadzili Naomi Misora i L. Jeśli masz możliwość, koniecznie przeczytaj :3

  Odnośnie samego tekstu, bardzo lubię BB, więc nic dziwnego, że mnie się podoba^^ Nie wszystko jest idealne, ze wskazaniem język. Jednak im więcej będziesz pisać, tym będzie przyjemniejszy. Tymczasem, fabuła zapowiada się epicko :)

 • Do "Death Note - child of BB - Słodko pachnący podkoszulek"
  Kawaii *_*

  Bardzo mi się ten fragment spodobał. Pełen ciepełka, charakteru L i innych uroczych rzeczy^^

 • Do "Instrukcja obsługi powieści - Instrukcja obsługi cytryny"

  "Nietypowe" to chyba najlepsze określenie^^ Genialny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie, znaczy bardzo spodobały mi się Twoje opisy, poprowadzenie akcji i kolorowy klimat :) Wciąż nie wiem, o co tutaj właściwie chodzi, ale chyba tak ma być. Liczę na ciąg dalszy w niedalekiej przyszłości i równie ciekawe rozwinięcie. Tekst (postać jak i sam w sobie) jest epicki^^

 • Do "Death Note - child of BB - Niespodzianka i kimono"

  No cóż, znalazłam mnóstwo literówek lub źle zbudowanych zdań jednak urocze relacje L i Lucy jakoś to wynagradzają :3 Tekst na granicy 7/8, za te błędy bardziej 7.