Tanuki-Czytelnia

Tanuki.pl

Wyszukiwarka opowiadań

Inuki - sklep z mangą i anime

Profil Użytkownika

anulka406

E-mail: [Pokaż]

Mój nick podpowiada chyba, jak mam na imię :). Jestem sobie zwyczajną dziewczyną – licealistką, która zapewne tak jak wszyscy na tej stronie ogląda anime i czyta mangi. Lubię różne gatunki i od niczego nie uciekam. Uwielbiam język angielski, którego namiętnie się uczę i pragnę studiować. W wolnym czasie właśnie tym się zajmuję, a oprócz tego oczywiście oglądam anime, czytam mangi i pisuję. Głównie FF albo opowiadania z akcją w Japonii. Bardzo lubię to zajęcie, chociaż ostatnio nie mam tak wiele czasu. Zajmuję się prowadzeniem strony fanowskiej i skanlacji Shaman King oraz należę do grupy skanlacyjnej Ningyo.
Najukochańszym i czczonym przeze mnie dziełem jest Fullmetal Alchemist: Brotherhood. Uwielbiam tą historię.

W kwestii znajomych, jeśli to ktoś czyta… Jestem przyjaznym i miłym człowiekiem, dlatego nie odrzucę zaproszenia, jeśli ktoś mi je wyśle. Wychodzę z założenia, że otaku powinni trzymać się razem. Jednak jeżeli mnie nie znasz, to nie wysyłaj mi zaproszenia. Ja nie wiem, czy wy – użytkownicy Tanuki – robicie sobie może jakieś wyścigi „kto ma więcej znajomków”? To nie nasza­‑klasa.

Aktywność
Napisanych utworów:1
Napisanych rozdziałów:1
Napisanych komentarzy:7
Wystawionych ocen:7
Otrzymanych komentarzy:0
Uzyskanych ocen:16

Najnowsze utwory:

Tytuł Roz. Seria Oc.
uwaga!After the dream
Autor:anulka406
Dodano:2010-05-10
Ocena:5.44
Serie:Shaman King
Gatunki:Dramat, Obyczajowy
Uwagi:Utwór niedokończony, Alternatywna rzeczywistość
Opis:Fanfic ten opowiada o tym, jak wyglądałaby historia poszczególnych postaci z "Shaman King", gdyby główny bohater - Asakura Yoh, nie narodził się. Łącznie z prologiem zawierał będzie sześć rozdziałów.
Shaman King 5.44

Zobacz Wszystkie